fbpx

Elif GÜNERİ

 

 

 

 

 

 

 

 

Merhaba ben Yrd. Doç. Elif Güneri

Psikoterapi sırasında, durumunuzu ve ruh halinizi, duygularınızı, düşüncelerinizi ve davranışlarınızı öğrenirsiniz. Psikoterapi, hayatınızı kontrol altına almayı ve zorlu durumlara sağlıklı başa çıkma becerileri ile nasıl cevap vereceğinizi öğrenmenize yardımcı olur.

Sizlere en iyi psikoterapi hizmetleri verebilmek için Psikoloji Merkezi’mizi kurduk.

Alanında Uzman Ekibimiz

Elif Güneri

Designation

Türkiye’nin İlk Psikoloji Laboratuvarı

Yaşam özellikle İstanbul gibi büyük bir metropolde oldukça hızlı, çoklu stres kaynaklarını birlikte bulunduran, zaman zaman bıkkınlık, yorgunluk çökkünlük gibi depresif süreçleri ya da diğer psikolojik sebeplerin birlikteliğinden beyni, zihni yorarak insanın yaşam kalitesini, mesleki işlevselliğini veya kliniğini bozarak bir takım psikolojik sıkıntıları ve/veya hastalıkları getirmektedir. Oysa ki insan biyopsikososyal bir varlıktır. Biyolojik, sosyal ve psikolojik bir bütünlük içerisinde yaşayabildiği zaman sağlıklı ve mutlu bir hayat sürdürebilir. Bu bütünlükten herhangi birisinin kısmen veya tamamen bozulması durumunda artık sağlıklı ve mutlu bir yaşantıdan söz edilemez.

PSİKOLOJİ MERKEZİ’mizin temel hedefi bu bütünlüğü sağlamak için vatandaşlarımıza hizmet vermektir. İstanbul Anadolu Yakası’nda KOŞUYOLU semtinde bulunan merkezimiz; lokasyonu itibariyle Kadıköy, Üsküdar, Ataşehir, Çekmeköy, Bostancı, Maltepe, Kartal, Pendik, Tuzla, Küçükyalı, Göztepe, Çamlıca, Beykoz, Bağdat caddesi gibi komşu semtleri ile Boğaz Köprüsü’ne çok yakın oluşu sebebiyle Mecidiyeköy, Şişli, Taksim, Okmeydanı, Bakırköy, Bahçelievler, Merter, Florya vs tüm semtlere metrobüs aracılığıyla oldukça yakın bir ulaşım sağlamaktadır.

PSİKOLOJİ MERKEZİ‘ mizin bünyesinde akademisyen hocalarımız, uzman psikiyatristler, uzman klinik psikologlar (çocuk psikologları, ergen psikologları, yetişkin psikologları), çift ve evlilik terapistleri bulunmakta, kalabalık ve güçlü bir kadro haftanın 7 günü 09:00 – 24:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Psikoloji merkezimiz bireysel psikoloji birimi; çocuk psikolojisi birimi; ergen psikolojisi birimi; çift-aile- ilişki psikoloji birimi ile psikoloji laboratuvarı olmak üzere 5 birimden oluşmaktadır. Bu birimlerde bireysel ve grup psikoterapisi, farmakoterapi (ilaç terapisi) ile psikolojik ölçme ve değerlendirmeler yapılmaktadır.
Psikoloji Merkezimiz Türkiye’nin ilk psikoloji laboratuvarını bünyesinde barındırmaktadır. Psikoloji laboratuvarında 0 ay ile 94 yaş arası bireylerin psikolojik organizasyonları, zihinsel ve kişiliksel yapıları, ilgi ve yetenekleri psikolojik testler ile değerlendirilmektedir. Psikoloji merkezimizde ülkemizde kullanılan 50’ye yakın psikolojik test ile 1000’e yakın psikolojik ölçek ve envanter bireylerin zeka, kişilik, gelişim, dikkat, algı, ilgi, yetenek, beceri ve diagnostik (psikiyatrik hastalıkların teşhisi) değerlendirmesini yapmak üzere hizmete sunulmuştur.

Ayrıca psikoloji merkezimizde online ve call center birimleri bulunmakta olup, vatandaşlarımıza internet ve telefon üzerinden de yardım ve yönlendirme amacıyla hizmet verilmektedir.

Danışanlarımızın Görüşleri

Yrd.Doç.Dr. Elif Güneri'nin kurduğu cümlelerde insanının ruhununa iyi gelen bir şeyler var. Kendi duygudurumunu anlamak, anlamlandırmak ve düzenlemek isteyenlerin kendisi ile yolu umarım kesişir. Bana gerçek bir esin kaynağı olan tükenmez ışığını ve canlılığını burada özellikle belirtmek istiyorum

Beyza A.

Elif hoca çok iyi ve bir o kadar da profesyonel bir psikolog. İnsanların odaya girerkenki yüz ifadeleri ne olursa olsun çıktıklarında oluşan yüz ifadeleri insana doğru yerde olduğunu hissettiriyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum👍☺

Esra A.

Elif abla çok iyi bir psikolog. Çok teşekkürler.

Enes Y.

İnanılmaz ilgili bir kurum. İlginiz için çok teşekkürler.

Andaç K.

WhatsApp chat